Pakalpojumi

Lidostas Transfēri

Mūsu šoferis sagaidīs Jūs ielidošanas zālē un aizvedīs uz izvēlēto galamērķi par fiksētu cenu. Ir iespējams arī pasūtīt VIP servisu, lai auto jau sagaidītu Jūs tieši pie lidmašīnas un ierašanās lidostā būtu pēc iespējas komfortablāka. Mēs sekojam līdzi lidojuma laiku izmaiņām un pielāgojamies izmaiņām vai kavējumiem - mēs būsim lidostā brīdī, kad lidmašīna nolaidīsies.

Transports Biznesam

Vai jūsu organizācijai nepieciešams transports regulāri? Katru braucienu nav nepieciešams rezervēt atsevišķi. Ar uzņēmuma profilu jūs noorganizējat, ka mēs būsim pieejami norunātajos datumos vai laikos. Mēs pārvadājam savus klientus ar jaunākajiem Mercedes Benz modeļiem, kas aprīkoti ar vislabākajām ērtībām. Mūsu automašīnās standartā ir pieejams ūdens, ikdienas prese, lietussargi un citi patīkami sīkumi.

Privātais Šoferis

Ar mūsu privāto transportu Jūsu ikdienas gaitas būs gan patīkamas, gan ērtas. Viena no mūsu greznajām automašīnām savlaicīgi ieradīsies norunātajā vietā. Mūsu šoferi ir pieredzējuši autovadītāji un profesionāļi, kurš labi pārzina Latvijas ceļus. Viņš ir pieradis piedāvāt mūsu pasažieriem visus nepieciešamos pakalpojumus augstā līmenī, kādu jūs varētu sagaidīt no mūsu kompānijas.

Pasākumu Transports

Mēs piedāvājam luksusa transporta pakalpojumus visu veidu īpašiem notikumiem: biznesa pasākumiem, korporatīvajiem, koncertu pasākumiem, vecpuišu ballītēm, kāzām, izlaidumiem, mājām, īpašām svinībām, nakts brīvdienām, svētku ekskursijām un daudz ko citu. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties apmeklēt restorānus, bārus, nakts klubus, kazino, sporta pasākumus, koncertus vai jebkuru citu vietu, mēs jūs tur ievedīsim stilīgi. Mūsu komanda būs ar Jums visu laiku, padarot jūsu pasākumu vēl īpašāku, aizraujošāku un neaizmirstamu.

Kāzu Transports

Kāzu diena ir viens no nozīmīgākajiem notikumiem Jūsu dzīvē un mēs parūpēsimies par labāko kāzu transportu svinībām, lai Jūs varat izbaudīt šo dienu bez raizēm. Mēs arī saprotam, ka pilnība un sapņu kāzas dažādiem cilvēkiem var nozīmēt daudz un dažādas lietas, tāpēc mēs esam elastīgi, kad runa ir par mūsu kāzu transporta pakalpojumiem.

Luksuss Auto Noma

Mēs piedāvājam jums personalizētus pakalpojumus un tas mūs atšķir no konkurentiem. Mēs labprāt sniegsim jums padomu jau no rezervēšanas posma un būsim jums gatavi palīdzēt visu nomas periodu, ja jums mums būs nepieciešams. Mēs esam elastīgi, ja automašīnu nomas laikā mainīsies Jūsu plāni. Piegāde un saņemšana vienmēr ir iekļauta cenā.

Mūsu Pakalpojumi:

Lidostas Transfēri

Transports Biznesam

Privātais Šoferis

Transports Pasākumiem

Kāzu transports

Luksuss Auto Noma

Darba Laiks:

Pieejami 24 stundas diennaktī

NLA-logo-white.png

Kontakti:

  • Facebook - White Circle

© 2020 by CAPITAL TRAVEL SIA