top of page
Clean.jpeg
Clean2.jpeg

Mūsu galvenā prioritāte ir mūsu pasažieru, partneru un darbinieku veselība un drošība. Tā kā dēļ COVID-19 (parasti saukts par koronavīrusu) rodas jautājumi un bažas, mūsu komanda ir veikuši vairākus piesardzības pasākumus, lai nodrošinātu visaugstāko aizsardzības līmeni mūsu klientiem un darbiniekiem.

Kā nozarei, kas katru dienu cieši un personīgi apkalpo daudzus klientus, mums jābūt īpaši modriem attiecībā uz pasākumiem, kas var palīdzēt aizsargāt mūsu darbinieku un pasažieru veselību un drošību. Šajā nolūkā mēs veicam šādas darbības:

- Pēc katra brauciena rūpīgi notīrām transportlīdzekļa rokturus un iekšējās virsmas ar spirtu vai balinātāju saturošiem līdzekļiem

- Ir izņemti visi izdrukātie un lasāmie materiāli no sēdekļu atzveltnes kabatām

- Pēc iespējas ierobežojam visu fizisko kontaktu vai materiālu koplietošanu starp šoferiem un klientiem

- Visi darbinieki nekavējoties vēršas pie ārsta, ja viņi jūtas slikti un neļaujam strādāt darbiniekiem ar elpceļu saslimšanas pazīmēm

- Visās automašīnās ir pieejami roku dezinfekcijas līdzekļi un maskas


Šo un citu piesardzības pasākumu ievērošana palīdzēs uzturēt pēc iespējas veselīgāku un drošāku vidi klientiem un mūsu darbiniekiem. Mēs novērtējam Jūsu sapratni un esam apņēmušies turpināt sniegt visaugstāko pakalpojumu līmeni, kādu esat gaidījis. Mēs novēlām Jums vislabāko veselību un ceram drošu sadarbību!

bottom of page